Nowa seria MILIGHT daje Ci olbrzymie możliwości aranżacji wnętrza!

MILIGHT to nowoczesny system sterowania oświetleniem: źródła światła (żarówki) LED, taśmy LED oraz oprawy typu DOWNLIGHT LED pozwalające na zmianę koloru oraz natężenia oświetlenia.

Sterowanie oświetleniem


Sterowanie oświetleniem może odbywać się za pośrednictwem pilota jak i urządzeń mobilnych, z wykorzystaniem routera.
Zarówno za pomocą pilota jak i urządzenia mobilnego możemy tworzyć schematy i grupować oświetlenie zarówno taśmy jak i punkty świetlne wedle własnych potrzeb. Jeden i drugi sposób sterowania pozwala na szybką zmianę koloru, jasności oświetlenia czy też zmiany trybu pracy oświetlenia, całości lub we wcześniej zdefiniowanych grupach.

Poniżej przedstawiona jest przykładowa scena sterowania wybranymi źródłami światła połaczonymi w grupy za pomocą pilota.
jak działa system milight

Sterowanie z urządzenia mobilnego


Router Wi-Fi serii MILIGHT umożliwia sterowanie oświetleniem za pomocą smartfona lub tabletu. Można go w prosty sposób sparować z własną siecią i od tego momentu sterować oświetleniem, łącząc się bezpośrednio z siecią domową. Bez konieczności przełączania się między sieciami.
Kiedy znajdujemy się poza zasięgiem sieci bezprzewodowej, dalej mamy możliwość sterowania za pośrednictwem Internetu.
Technologia Wi-Fi w odróżnienia od bluetooth pozwala na znacznie wyższy komfort obsługi. Zobacz więcej zalet stosowania technologi Wi-FI.

Sterowanie oświetleniem z pilota


Piloty 2.4Ghz serii MILIGHT umożliwia sterowanie oświetleniem bez konieczności posiadania routera. Za pomocą pilota także można tworzyć do czterech grupy oświetleniowych.
Dzielimy je na typ oświetlenia jakim chcemy sterować:
- oświetlenie białe
- oświetlenie wielokolorowe pilot dotykowy lub pilot z klasycznymi przyciskami